Тож, якщо ви зібралися на важливу зустріч, слід утриматися від споживання певної їжі, повідомляє "Ортодокс".


Червоне м'ясо

У 2006 році дослідники з Чехії зібрали зразки поту у любителів м'яса і вегетаріанців. Потім вони попросили групу жінок визначити найнеприємніші запахи тіла. Виявилося, що вегетаріанці пахнуть більш приємно, ніж любителі поїсти м'яса. Якщо вегетаріанський спосіб життя не для вас, спробуйте замінити м'ясо морепродуктами.


Помідори

Як виявилося, стебла томатів заповнені маслом, яке пахне як піт. У цьому маслі містяться терпени - речовини, що дають фруктам і овочам типу апельсинів і лимонів запах і смак. Доктор Чарльз Стюарт провів експеримент: він перестав їсти томати. І тоді його піт змінив запах, ставши менш різким..


Часник

Люди, які полюбляють часник, відрізняються неприємним запахом не тільки з рота, але і від інших частин тіла. Вся справа в тому, що такі компоненти часнику, як алліцин і аллін, конвертуються в нашому організмі в інші субстанції, що підсилюють взаємодію бактерій з потом.


Капуста

Такі багаті сіркою хрестоцвіті овочі, як брокколі і капуста, допомагають позбавити організм від токсинів і канцерогенних клітин. Однак вони ж відповідають і за різкий неприємний запах тіла, схожий на аромат гнилих яєць. Він виділяється разом з газами під час нападів метеоризму.


Каррі

Аромат деяких спецій, начебто каррі і кумина, прямо впливає на виділення з шкірних пор. Характерний запах може залишатися на вашому тілі кілька днів поспіль.

Читайте також: Топ-5 продуктів, які зроблять вас сексуальними