Боріться з депресією фізичними вправами

Наука давно довела, чому фізичні вправи необхідні в нашому повсякденному житті. Дослідження, яке наводиться в книзі "Перевага щастя", також підтвердило важливість фізичних вправ для здобуття щастя.

В ході цього дослідження пацієнтів, які страждають депресією, розділили на три групи. Людей з першої групи лікували за допомогою медикаментів, з другої – за допомогою вправ, а третю групу повертали до нормального життя, комбінуючи медикаменти з фізичними вправами.

Через 6 місяців пацієнти всіх трьох груп були досліджені на предмет рецидивів. З тих, хто брав одні лише ліки, 38% знову впали в депресію. У групі, яка була піддана комбінованій терапії, відсоток рецидивів був трохи меншим – 31%. Найкращий результат показала група, яку лікували за допомогою одних лише вправ: рецидиви траплялися лише у 9% людей.

Це дослідження наочно показує, що фізичні вправи – це найкращий спосіб боротьби з депресією.

Не недооцінюйте важливість повноцінного сну

Ми проводимо уві сні приблизно третину нашого життя, так що нерозумно недооцінювати вплив сну на все наше життя. Ось цікаве дослідження, проведене в 2011 році, яке показало, як сон впливає на відчуття щастя.

Висновок, зроблений в результаті дослідження, звучить так: люди, які сплять після обіду, менш сприйнятливі до негативних емоцій і більш чутливі до позитивних.

Всі ми знаємо, що якщо ми недосипаємо або взагалі погано спимо, то у нас виникають емоційні проблеми. У той же час хороший повноцінний сон налаштовує нас на позитивний лад, ми бадьорі і відчуваємо себе відмінно.

Досить занадто часто дивитися в телефон

У Кентському державному університеті проводили дослідження, в ході якого було опитано 500 студентів. Результати виявилися такі: студенти, які часто використовують мобільний телефон, гірше вчаться, у них підвищений рівень тривожності, і вони відчувають себе менш щасливими.

Ще Аристотель вважав, що головне – це помірність у всьому. Мобільні телефони та інші гаджети не є винятком, якими б інноваційними вони не були.

Проводьте більше часу з близькими

Можливо, ви чули про це раніше: "не проводив достатньо часу з сім'єю і друзями" – саме про це найчастіше жалкують люди на смертному одрі.

Якщо ми проводимо час з близькими нам людьми, якщо дбаємо про них, то і самі стаємо щасливішими.

Любіть себе

На основі одного дослідження, яке було присвячено такому феномену, як щастя, було виявлено, що любов – це все, що потрібно людині для щастя. Любов до інших, любов до себе, любов до Бога – словом, любов у всіх її проявах.

Любов до себе – це те, про що практично забуло сучасне суспільство. Багато людей їдять всяку гидоту і зовсім не займаються фізичними вправами, щоб підтримувати своє тіло в хорошій формі.

Читайте також: Як зробити ранок щасливим: поради експертів