Коментуючи підписаний Главою держави Закон про зміни до Державного бюджету, який дозволяє виділити додаткові кошти на протезування, О.Богомолець відзначила, що в середньому на одного постраждалого військовослужбовця із зони АТО виділяється близько 130 тис гривень, повідомляє прес-служба президента.

Для нас є надзвичайно важливим введення волонтерів до координаційних груп, які будуть займатися і відслідковувати результати цього протезування, задля уникнення корупційного використання виділених державою грошей, щоб вони контролювали якість виготовлення протезів і своєчасне та адекватне протезування,
— наголосила Богомолець.

Вона повідомила, що, за інформацією Міністерства оборони, в Україні 55 учасників АТО потребують протезування, з них — 46 військових Збройних Сил, 2 прикордонника, 3 рятувальника і 4 військових Національної гвардії. Всього, за словами Ольги Богомолець, щорічно в Україні отримують протези від 11 до 13 тис. людей.

Нагадаємо, Петро Порошенко підписав закон, який дозволить профінансувати з держбюджету протезування учасників антитерористичної операції.