Дитячі садочки й громадський транспорт планують запустити 22 травня. Якщо епідеміологічна ситуація залишиться такою ж, через наступні 10 днів можна буде розпочати новий етап виходу з карантину, розповів Максим Степанов в інтерв'ю з журналістами BBC Україна.

До теми Кабмін дозволив українцям пересуватись по вулицях компаніями до 8 осіб

Степанов підкреслив, що кожен етап виходу з карантину повинен розпочинатися після врахування рівня захворюваності та заповнених ліжкомісць у лікарнях.

Ми побачили, що кожні десять днів ми можемо переходити на інший етап. 22 травня, потім 1 червня, 11 червня. У кожному етапі будуть певні пом'якшення,
– розповів Степанов.

22 травня повинен розпочатися етап, під час якого планують дозволити роботу дитсадочків, готелів й міського транспорту та проведення певних спортивних заходів без глядачів.

Втім, міністр додав, що в кожній області епідеміологічна ситуація різна, відтак в деяких областях послаблень обмежень поки що не варто очікувати.


5 етапів виходу України з карантину / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я