Про це пише Всеукраїнський центр волонтерів.

13 вересня 2015 року Ігор у складі групи швидкого реагування виконував бойове завдання. За 300 метрів від позицій російських терористів бійці підірвалися на двох ворожих розтяжках. Ігор отримав багато осколкових ран. На щастя, всі троє були вдало евакуйовані бійцями ДБ ОУН і 93 ОМБр ВСУ,
– йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до проекту “Біотех-реабілітація поранених“ Ігор потрапив із діагнозом “закритий багатоуламковий перелом правої великогомілкової кістки на межі верхньої та середньої третини та в ділянці дистального метаепіфіза, зовнішня ротація дистального фрагменту правої гомілки та стопи, асептичний некроз таранної кістки”.

За три місяці лікування традиційними методами у державних медичних установах великогомілкова кістка не зрослась. Крім того, кістка була від початку неправильно співставлена, тому у разі зрощення нога була б вивернута назовні. Також у Ігоря почався асептичний некроз таранної кістки. Це загрожувало загибеллю тканин кістки і, як наслідок, непрацюючим суглобом та вкороченням ноги. Такі ускладнення могли призвести до втрати опороздатності ноги.

Наголошується, що лікування Ігоря в рамках проекту Біотех-реабілітація поранених почалося у січні 2016 року. Основна операція в рамках другого етапу була виконана 16 березня. Після хороших результатів на контрольних рентгенівських знімках бійцеві зняли апарат.

Додамо, що всі кошти на лікування Ігоря волонтери зібрали лише завдяки благодійним внескам. Необхідні 481 872 гривень досить швидко вдалося зібрати та передати клініці.

Читайте також: Військові розповіли, як взяли позицію бойовиків, коли загинув Сліпак

До слова, нещодавно військові студенти-медики прийняли присягу на вірність Україні.