Як не підхопити інфекцію через смартфон
Усі поверхні, з якими контактує людина, покриті безліччю бактерій. Звичайно, чимало різних мікроорганізмів і на поверхні ваших ґаджетів.
Більшість з них не становлять для людини жодної загрози. Та хвороботворні бактерії, які викликають харчове отруєння, можуть спричинити застуду, можуть завдати шкоди, якщо проникнуть до організму, передає "Живи активно".
Читайте також: Як позбутись нежитю: дієві поради
Часто небезпечні бактерії потрапляють всередину через їжу, яку ви берете руками, коли торкаєтеся вух, ніздрів або подряпин на шкірі. А телефон, з яким, більшість людей зараз майже нерозлучні, теж є так званим "транспортним засобом" для збудників інфекцій.
Якщо ви ретельно миєте руки перед їжею і не маєте на них пошкоджень – інфекції організму не загрожують.
Найбільша ймовірність підхопити якусь інфекцію – в місцях скупчення людей, наприклад, у громадському транспорті. Тут ви тримаєтесь поручнів, яких торкались десятки чужих рук, а після цього дістаєте свій смартфон.
Тож фахівці рекомендують не користуватися телефоном під час прийому їжі та протирати пристрій за допомогою спеціальної серветки для дезінфекції. Наприклад, один раз вранці й один раз увечері.
Регулярно протирати телефон варто, якщо на ньому гумовий чохол. Адже на такому покритті накопичується більше бактерій у порівнянні з металом, склом або пластиком.
Крім того, бактерії збираються у стиках між самим апаратом і захисною накладкою, тому такі місця потребують додаткової уваги.
При очищенні варто стежити, щоб рідина не потрапила до зарядного гнізда або інших отворів. Не розпилюйте засіб безпосередньо на телефон. Злегка змочіть шматочок чистої тканини або паперовий рушничок чи використовуйте дезінфікувальну серветку.
Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.