У сучасному світі існують медичні технології, які допомагають розв’язати це питання, інформує 24 Канал. Зокрема, таку можливість надає мережа клінік Acıbadem, де пропонують цілий спектр послуг у сфері естетичної медицини.

Дивіться також Променева терапія – ключ до перемоги над раком

Ахмет Кючукчелебі, доцент кафедри естетичної, пластичної та реконструктивної хірургії, приєднався до команди мережі клінік Acıbadem у 2012 році. Він пройшов навчання на міжнародному рівні, у тому числі у США, і є членом престижних організацій, зокрема Американського товариства естетичної та пластичної хірургії.

Доцент Ахмет Кючукчелебі спеціалізується на різних процедурах естетичної хірургії, включаючи ринопластику, операції на грудях (збільшення та зменшення), блефаропластику, абдомінопластику та ліпосакцію. Він розповів про особливості кожної з процедур.

Пластичні операції грудей: збільшення, підтяжка, зменшення

Збільшення грудей означає їх зміну до більшого розміру та покращення їх форми за допомогою імплантатів. Реабілітація після хірургії триває зазвичай 1 – 2 дні.


Пластичні операції грудей дозволяють коригувати їхню форму / Фото Acıbadem

Підтяжка (мастопексія) проводиться для зміни форми обвислих грудей. Відновлення після операції триває 3 – 5 днів.

Зменшення грудей дозволяє змінити їх форму до меншого розміру і вимагає більш тривалого періоду відновлення – зазвичай на кілька днів довше, ніж мастопластика, що збільшує груди.

Під час всіх процедур для пацієнтів лікарі можуть використовувати дренажі, які зазвичай знімають протягом 2 днів. Під час реабілітації доводиться носити спеціальний одяг.

Перелічені операції мають характерні ризики (наприклад, незначні гематоми або сероми, а також серйозніші ускладнення, такі як втрата тканин або чутливості), хоча такі стани виникають нечасто і зазвичай піддаються лікуванню.


Зменшення грудей вимагає тривалішого періоду відновлення, ніж інші процедури / Фото Acıbadem

Ринопластика: пластика носа

Ринопластика – це хірургічна процедура, призначена для зміни розміру, форми чи функціональності носа. Сучасна ринопластика виходить за межі естетичних змін. Вона враховує як візуальні, так і функціональні аспекти, впливаючи при цьому на кістку і хрящ носа задля досягнення бажаних результатів.

У процесі відновлення можуть бути тимчасові набряки та синці, а остаточні результати з'являються за кілька місяців. Консультація з досвідченим пластичним хірургом має вирішальне значення для людей, які планують ринопластику, щоб забезпечити індивідуальну оцінку, реалістичні очікування та безпечний результат.

Для успішної ринопластики важливо проконсультуватися з досвідченим пластичним хірургом / Фото Acıbadem

Блефаропластика: хірургія повік

Блефаропластика – це косметична процедура для розв'язання таких проблем повік, як їх провисання, надлишок шкіри та жирові відкладення. Ідеальними кандидатами для таких операцій, як правило, є люди віком понад 35 років, які не мають серйозних проблем зі здоров'ям. Перевага надається некурцям і тим, хто не зловживає алкоголем.

Тривалість відновлення становить 10 днів. На початковому етапі реабілітації важливо використовувати пакети з льодом та мазі, а потім продовжувати прийом ліків та прикладати пакети з льодом приблизно протягом тижня.

Виділення з носа можуть бути того ж або наступного дня, але синці та набряки можуть зберігатися до тижня. Фізичну активність можна відновити, але занадто активні вправи слід відкласти на 4 – 6 тижнів. Це особливо важливо враховувати пацієнтам з-за кордону, які планують таку операцію.

Підтяжка овалу обличчя

Підтяжка овалу обличчя – це регулярна косметична процедура, яка забезпечує довгострокові результати навіть попри те, що старіння продовжується. Вона не обмежена конкретним віком і пропонує широкий спектр варіантів: від мініліфтингу до масштабних процедур для тканин, що різною мірою провисли. Вибір процедури залежить від таких факторів, як вік та ступінь провисання.


Мета підтяжки овалу обличчя – аби пацієнт виглядав молодшим / Фото Shutterstock

Мета операції – повернути тканини у вихідне положення, що надає обличчю оновлений вигляд. Перший етап відновлення супроводжується мінімальним дискомфортом: синці та набряки зникають протягом кількох днів. До звичного ритму життя можна повернутися протягом 2 тижнів, однак слід виключити складні фізичні вправи. Результати стають помітними приблизно через місяць після операції: пацієнт виглядає молодшим.

Абдомінопластика: підтяжка живота

Абдомінопластика – це хірургічна процедура для усунення надлишків шкіри та жиру на животі, часто пов'язаних із втратою ваги, вагітністю або старінням. Операція дозволяє підтягнути м'язи та прибирає зайву шкіру, після чого живіт стає більш пружним.

Ідеальні кандидати для процедури повинні мати гарне здоров'я та стабільну вагу. Після операції протягом 6 тижнів потрібно носити компресійну білизну, щоб зменшити набряк. На ранніх етапах вітається легка фізична активність, хоча може виникнути певний дискомфорт. До нормального ритму життя пацієнти повертаються приблизно за тиждень після операції, при цьому складні вправи слід відкласти на 4 – 6 тижнів.

Завдяки абдомінопластиці живіт стає більш пружним / Фото Acıbadem

Підтримка здорового способу життя має важливе значення для отримання довгострокових результатів. Дотримання цих рекомендацій та консультація досвідченого пластичного хірурга забезпечать успішний результат.

Ліпосакція

Ліпосакція – косметична процедура з видалення зайвого жиру і поліпшення контурів тіла. Основна мета – прибрати небажаний жир з-під шкіри за допомогою різних методів, включаючи традиційні, лазерні, вазерні (за допомогою ультразвукових хвиль) та механічні. Вибір техніки залежить від побажань пацієнта та передбачуваного використання вилученого жиру.

Успішна ліпосакція залежить від навичок хірурга, який приділяє пріоритетну увагу здоров'ю пацієнта. Видалення жиру при цьому повинно бути обмежене безпечним діапазоном (зазвичай близько 45 літрів, або не більше 10% ваги тіла).

Процес відновлення зазвичай проходить легко і дозволяє повернутися до повсякденної діяльності протягом декількох днів. Навички хірурга мають вирішальне значення для безпечного та задовільного результату.

Ідеальний вибір для корекції фігури – мережа клінік Acıbadem

Мережа клінік Acıbadem у Туреччині надає послуги високого рівня в галузі пластичної хірургії. Команда Acıbadem пропонує своїм пацієнтам безпечні та ефективні рішення, використовуючи найновіше обладнання та методи ліпосакції, абдомінопластики та інші процедури естетичної хірургії.


Мережа клінік Acıbadem надає послуги високого рівня в галузі пластичної хірургії / Фото Acıbadem

Мережа клінік Acıbadem допомагає закрити широкий спектр запитів пацієнтів завдяки досвідченому медичному персоналу, приділяючи першочергову увагу комфорту людей, забезпечуючи ефективний нагляд та підтримку у післяопераційний період. Зробіть свій вибір на користь мережі клінік Acıbadem у Туреччині, яка має заслужений статус у галузі естетичної хірургії, охорони здоров'я та якісного обслуговування.

Поширені запитання

Чи болісна процедура пластики грудей?

Ні, вона зазвичай супроводжується мінімальним болем, а дискомфорт можна контролювати за допомогою ліків.

Скільки часу слід чекати, щоб оцінити остаточні результати ринопластики?

Остаточний результат ринопластики стає помітним через кілька місяців, коли зникають тимчасові набряки та синці.

Як довго зберігається результат підтяжки обличчя?

Результати підтяжки обличчя постійні, хоча процес старіння продовжується. Процедура забезпечує стійкий оновлений зовнішній вигляд, який відповідає молодшому віку, ніж фактичний.

Чи можна проводити абдомінопластику регулярно, щоб живіт був більш пружним?

Так, абдомінопластика може стати періодичним рішенням для усунення надлишку шкіри та жиру в ділянці живота. Хірургія дозволить підтягнути м'язи та отримати більш пружний живіт.

Як часто слід робити ліпосакцію?

Частота ліпосакції залежить від індивідуальних цілей і потреб, але зазвичай це одноразова процедура для певної області тіла.


Мережа клінік Acıbadem – ідеальний вибір для корекції фігури / Фото Acıbadem

Як зв'язатися з Acıbadem

Для отримання більш докладної інформації можна звернутися за адресами:

  • представництво групи компаній Acıbadem у Києві: вулиця Бульварно-Кудрявська, 14, офіс 1, телефон: +380 93 955 48 40;
  • представництво групи компаній Acıbadem у Львові: вулиця Джохара Дудаєва, 9, телефон: +380 96 388 06 62.

Щоб зв'язатися з мережею клінік, можна також написати повідомлення в інстаграм. Фахівці нададуть докладні відповіді на кожен запит.