Сексолог Світлана Грабова відметила, що жінкам часто здається, що оргазм починає в геніталіях або в діафрагмі таза. Не дивлячись на це, немає причин негації можливості своєї родини в інших приватних телах.

Читайте також: Секс без фіналу: почему у чоловіків возникають проблеми з еякуляцією

По її словам, оргазми бувають дуже різними: від коротких до длинних, від ярко виражених до майже неосяжних.

Некоторие люди іспитують оргазм як єдиний всплеск восторга, похожий на волну, який підтримує короткі судові толчки. Інші досліджують оргазм, захоплюють на серію накатуючих волн або вспішек світу, кольорів, тепла та енергії. Третьи описують оргазм, як то, що медленно затапливає їх сознание.

Сексолог отметила, что после некоторых оргазмов одни женщины могут чувствовать себя прекрасно, другие же – вызвать тоску или разочарование. Одни оргазмы могут быть чисто физическими, а другие физическими и эмоциональными.

Одни влияют только на тело, а другие душу. Одни оргазмы более ярко выражены, а другие едва уловимые.

Ощущение оргазма зависит от типа сексуальных действий: например, клиторальные оргазмы могут отличаться от вагинальных. Оргазмы после мастурбации самые сильные, но не всегда наиболее удовлетворяющие.

По словам эксперта, оргазмы, испытываемые с одним и тем же партнером, могут быть абсолютно разными – от абсолютно захватывающих до откровенно разочаровывающих. Все зависит от конкретного дня и от того, вступают ли в противоречие ваши миры или полностью совпадают.

В лабораторіях були опубліковані дані про дослідження, які проводили волонтери мастурбірували в лабораторії. Я просили вказати, коли оргазм начнеться і коли він закончиться. При цьому жінки були підсоединені до приборам.

У середньому жіночому оргазмі триває близько 26 секунд, плюс-мінус 15 секунд.

Друга група дослідників зафіксувала середню тривалість оргазму в 36 секунд, плюс-мінус 24 секунди, з розривом в 8-10 секунд.

Жінки з першої групи припустили, що їхній оргазм тривав 13 секунд, тож існував менший, що було на самому деле. Це може бути связано з великою активізацією в мозку під час оргазму, що мешає людину відчути точно час.

Більше новин, що мають, лекції, медицини, питання, здорового образа життя і багато іншого - читайте в розділі Здоровье .