Завжди говорили, що помруть в один день

Марія померла зранку 26 жовтня, а її чоловік Володимир – надвечір. Про смерть подружжя розповіла сестра померлої Леся Баранюк.

Важливо Це ще не пік, – Радуцький не виключає колапсу медичної системи

Все життя разом: школа, одруження у 18 років, народження чудових синів і прекрасної доні, одна палата в реанімації впродовж місяця. Вона завжди жартувала, що вони помруть в один день, а він додавав: "Тільки ти трохи швидше",
– сказала Леся.

Так і сталось – Марія та Володимир померли в один день. "Володя зміг прожити без дружини лише 12 годин", – додала Леся.

Подружжя не було вакцинованим

Головний лікар Новояворівської лікарні імені Юрія Липи Григорій Мороз розповів журналістам 24 каналу, що померлим було по 66 років. Їх госпіталізували з пневмонією ще 29 вересня. Щеплення від коронавірусу подружжя не робило. Володимир раніше пережив інфаркт, а у його дружини діагностували цукровий діабет. Перебіг захворюваності на коронавірус у них був важкий.

За словами Мороза, впродовж вересня – жовтня у Новояворівській лікарні від коронавірусу померло 59 людей. Усі вони були невакцинованими.

Ситуація з коронавірусом в Україні

Повний текст публікації Лесі Баранюк у фейсбуці:

Все життя разом: школа, одруження у 18 років, народження чудових синів і прекрасної доні, одна палата в реанімації впродовж місяця.... Вона завжди жартувала, що вони помруть в один день, а він додавав: "Тільки ти трохи швидше....". Так і сталось – вони померли в один день, Володя зміг прожити без Марії тільки 12 годин... Як же нестерпно боляче".