Статистику захворюваності по країні станом на 12 лютого зібрав 24 Канал.

Дивіться також У п'ять разів ефективніші за ібупрофен: назвали найефективніші ліки проти мігрені

Троє людей померли на Львівщині

У Львівській області фіксують перевищення епідемічного порогу на 65,8%. Від ускладнень, спричинених грипом та коронавірусу, померли троє людей.

В області за минулий тиждень зареєстрували 17 699 випадків гострих респіраторних вірусних інфекцій. Інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ, включно з COVID-19, вищий на 65,8% за епідемічний поріг 43,4,
– ідеться в повідомленні ОВА.

В області за тиждень зареєстрували один летальний випадок, спричинений вірусом грипу А: помер чоловік віком 65 років.

Ще двоє пацієнтів померли через ускладнений перебіг коронавірусної хвороби. Усього важку форму COVID-19 виявили у 150 людей. Два летальні випадки зареєстрували серед хворих віком 56 і 60 років, вони не були вакциновані.

На стаціонарному лікуванні з діагнозом COVID-19 перебував 31 пацієнт, із грипом та ГРВІ – двоє.

На Чернігівщині два летальні випадки

У Чернігівській області впродовж минулого тижня зафіксовано два летальні випадки від COVID-19. Пацієнти мали супутні патології і були літнього віку. Ще одна людина – жителька Чернігова померла від грипу.

Щодо рівня захворюваності в області – епідемічний поріг перевищено на 36,3%, повідомляє ДУ "Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України".

Ситуація із захворюваністю в країні: де перевищено епідпоріг

Минулого тижня у трьох областях України – Житомирській, Хмельницькій та Чернівецькій – фіксували найвищий рівень захворюваності на респіраторні інфекції, включаючи грип та COVID-19.

Наразі ж показники по країні суперечливі. На Житомирщині рівень захворюваності на грип та ГРВІ в порівнянні з минулим тижнем знизився на 9%. Проте епідемічний поріг залишається перевищеним на 83%. Про це Суспільному розповіла завідувачка відділу епіднагляду обласного центру контролю та профілактики хвороб Тетяна Лутай.

Натомість у Києві за тиждень із 5 по 11 лютого зареєстрували 21 091 новий випадок захворювання на грип та ГРВІ, зокрема на COVID-19. Це на 863 випадки більше, ніж тижнем раніше, повідомляє Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ.

Рівень захворюваності нижчий епідемічного порогу на 10,5%. Загалом у Києві порівняно з попереднім тижнем спостерігається зростання захворюваності на 4,3%.

На Сумщині на понад 10% зросла захворюваність на грип та ГРВІ. Зокрема втричі збільшилося хворих на грип, повідомив Суспільному головний державний санітарний лікар області Володимир Збаражський.

За його словами, на Сумщині зареєстровано 8041 випадок ГРВІ, що на 787 більше ніж минулого тижня. Кількість лабораторно підтверджених хворих на грип зменшилась з 44 до 34: 23 в Сумській міській, 8 в Миколаївській селищній, 1 в Охтирській міській, 2 в Білопільській міській ОТГ.