Про таке рішення повідомили у пресслужбі Харківської міськради. Триватиме карантин у всіх навчальних закладах Харкова до 3 квітня

До теми! Карантин в Україні через коронавірус: список областей та шкіл

Що передувало цій події

Раніше у Харківській міськраді ухвалили, що на карантин підуть театри, кінотеатри, цирк і розважальні центри. Натомість, як наголошував харківський міський голова Геннадій Кернес, школи та дитячі садки мають продовжувати працювати. Він пояснював це тим, за останні 20 днів спостерігається зниження рівня захворювань на ГРВІ у школах.

Мер Харкова Геннадій Кернес
“Причина друга – куди батькам подіти своїх дітей на час тритижневого карантину зовсім незрозуміло, і для багатьох із них – цей час стає важким випробуванням”.

Кернес додав, якщо батьки не хочуть пускати дітей до навчальних закладів – керівництво шкіл не буде проти, необхідно написати відповідну заяву на ім'я керівника навчального закладу.

За його словами, це лише превентивні заходи, адже в Харкові "немає жодного не те, що хворого на коронавірус, немає жодної підозри на цю хворобу".

Де вже запровадили карантин

За недотримання карантину передбачення кримінальна відповідальність, тому можна скоріш за все закриють усі школи країни.

Станом на 12 березня навчальні закрили: в Києві та області, Львові, Чернівецькій області, Івано-франківський та Одеській. Також є повідомлення Харківської ОДА про закриття шкіл у всій області.

Зверніть увагу! Обмеження масових заходів в Україні через коронавірус: перелік міст та областей

Чому мити руки
Чому варто мити руки / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.