Без препаратів і будь-яких інших засобів: як знизити тиск за хвилини
Джерело:
ExpressВисокий артеріальний тиск потребує постійного і комплексного контролю. Люди, які мають гіпертонію, зазвичай отримують належне лікування, повинні вести здоровий спосіб життя. Медик поділився простим і доступним способом, який може допомогти контролювати цей стан.
Лікар Ерік Берг розповів, як значно знизити кров'яний тиск за лічені хвилини, не застосовуючи для цього ні препаратів, ні будь-яких інших засобів. Для цього він радить – практикувати ритмічне дихання.
Дивіться також "Ожиріння – таємний план влади": пояснюємо, що не так з новою конспірологічною теорією
Контроль споживання солі
Берг зазначає, що він скептично ставиться до рекомендацій медиків скоротити споживання солі, щоб контролювати гіпертонію. Замість цього він рекомендує дуже просту практику, яку можна застосовувати будь-де і будь-коли – ритмічне дихання.
Зміцнити імунітет восени допоможе вітамін D. До прикладу, дієтична добавка Вітагама D₃ покращує роботу імунної системи, підтримує функції кісток та м’язів і навіть позитивно впливає на метаболізм. Додайте вітамін D до свого раціону, щоб кожен день став сонячним.
*Перед вживанням дієтичної добавки варто проконсультуватися з лікарем.
Що таке ритмічне дихання
Берг радить використовувати техніку ритмічного дихання. Він пояснив, що частота шести вдихів на хвилину синхронізується з барорецепторами в артеріях, пов'язаних із нервовою системою, через що тиск знижується.
Цей метод значно знизить ваш тиск, особливо у людей із серцевою недостатністю. Він має здатність збільшувати насичення крові киснем і підвищувати толерантність до фізичних навантажень,
– каже лікар.
Крім цього, це один із найкращих способів заспокоїти симпатичну нервову систему, коли спрацьовує принцип "бий або біжи".
Шість вдихів на хвилину: як виконувати
Потрібно просто сповільнити дихання до шести вдихів на хвилину.
Лікар радить дихати грудьми і сповільнюватися, щоб зробити це правильно. Іншими словами, не слід напружуватися або робити це з великими зусиллями, щоб не активувати симпатичну нервову систему.
Повільно дихайте через ніс у груди: повільний п'ятисекундний вдих, а потім п'ятисекундний видих,
– пояснив медик.
За його словами, ця практика дасть нам шість повних циклів дихання за хвилину, які синхронізуються з барорецептором. А це своєю чергою заспокоїть вегетативну нервову систему, знизить тиск, частоту пульсу.