main logo

Віктор Ляшко

18 січ
19:02
У Броварах, що неподалік від Києва, сталася авіакатастрофа, внаслідок якої загинуло керівництва МВС нашої держави, цивільні громадяни та чимало людей було поранено. Згодом ситуацію прокоментував глава МОЗ України.
2 вер
18:23
До Львова з робочим візитом 2 вересня прибули міністри охорони здоров'я Польщі та України – Адам Недзельський та Віктор Ляшко. Вони разом з міським головою Андрієм Садовим відвідали поранених українських захисників.

Віктор Ляшко народився 24 квітня 1980 року в селі Осова Рівненської області.

У 2003 році закінчив Національний медичний університет імені Богомольця.

17 грудня 2019 року – через кілька місяців після звільнення керівниці МОЗ Уляни Супрун. Він заявив, що "основна причина рішення – відсутність діалогу про подальше місце Центру і його ролі як координуючої структури громадського здоров'я".

Звільнилася і заступниця міністра охорони здоров'я Младена Качурец. Вона стверджувала, що має намір продовжувати працювати над втіленням ідей, що лежать в основі трансформації системи, але не в цьому складі МОЗ.

Віктор Ляшко був призначений заступником міністра охорони здоров'я Зоряни Скалецкий майже одночасно з цими звільненнями – 24 січня 2019 року.