main logo

Вейп і електронні цигарки

13 жовт
19:53
12-річна Сара Гріффін, страждаючи від астми, почала курити електронні сигарети у віці 9 років. Ця шкідлива звичка призвела до трагічних наслідків: дівчинка впала в чотириденну кому та опиналася на порозі смерті.

Електронна сигарета – портативний електромеханічний пристрій, котрий використовується як персональний інгалятор для випаровування рідкого розчину в аерозольний туман, що імітує акт куріння тютюнової сигарети.

Пара має такий же зовнішній вигляд, як тютюновий дим, не має запаху горілого тютюну і дрейфує в повітрі, як справжній дим. Електронні продукти для випаровування імітують форму і функцію звичайних сигарет, а також виготовляються у вигляді електронних люльок, однак вони можуть приймати більш оригінальні форми.

Вейп – електронні сигарети третього покоління, що обладнані розпилювачем, який може поповнюватись рідиною, акумулятором з літієвою батареєю великої ємності, а також схему, яка може змінювати напругу та потужність.

Електронна сигарета не є повноцінним замінником звичайних сигарет і є альтернативою тютюновій продукції, в тому числі сигаретам, сигарам, люльковому тютюну. Проте, цьому електронному продукту притаманні декілька ключових атрибутів, які є важливими для курців тютюну.