В Україні на швидку допомогу виділять 4,7 мільярда гривень
Сума 4,7 мільярда гривень передбачена на період з 1 квітня 2020 року по 31 грудня цього ж року.
Це приблизно на 800 мільйонів більше, ніж минулого року за медичною субвенцією, розповіла Оксана Мовчан під час брифінгу НСЗУ.
До теми Які медичні послуги будуть безкоштовними з 1 квітня 2020 року
Кошти спрямують до центрів екстреної медичної допомоги за допомогою 25 контрактів. 24 контракти укладуть з обласними центрами, а ще 1 – з центром екстреної медичної допомоги міста Києва.
Кошти находять до установи, і яким чином вони будуть розподілені – вирішуватиме керівник.
Що стосується заробітної плати – Оксана Мовчан рекомендує створити колективний договір, де будуть затверджені правила розподілу коштів та преміювання.
Скільки коштів виділять на екстрену медичну допомогу / Твоє Місто
Нагадаємо, нещодавно Олексій Гончарук поділився планом розвитку системи екстреної медичної допомоги.
Що передбачає план розвитку системи екстреної медичної допомоги:
- Новий алгоритм догоспітальної категоризації викликів екстреної медичної допомоги. Для цього буде вдосконалено діяльність диспетчерських служб;
- Нову модель розподілу посадових обов'язків між працівниками бригад екстреної медичної допомоги;
- Запровадження сучасних стандартів госпітальної допомоги пацієнтам в невідкладних медичних станах, а також забезпечення дотримання цих стандартів;
- Вдосконалення підходів планування реагування на надзвичайні події в частині міжвідомчої взаємодії, аналізу та прогнозування потужностей закладів охорони здоров'я.
Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.