15 випадків зараження коронавірусом були зафіксовані у мешканців Першотравенська, повідомляє пресслужба Дніпропетровської ОДА.

Актуально У Дніпрі лікарям сказали одягати спецодяг лише під час перевірок

Загальна кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусу за добу в області – 41.

Нарощуємо темпи проведення тестів на коронавірусну інфекцію в області. Зокрема, обстежуємо людей, з якими контактували хворі на COVID-19, всіх пацієнтів із пневмонією,
– розповів голова ОДА Олександр Бондаренко.

Проте є і позитивні новини: в ОДА повідомляють, що четверо пацієнтів вже одужали.

За словами глави ОДА Бондаренка, регіон вживає всіх можливих заходів, аби уникнути подальшого розповсюдження епідемії. Запроваджено карантин, госпітальні бази забезпечено обладнанням, тестами, засобами захисту.

Зверніть увагу! Станом на 7 квітня МОЗ підтвердило в Україні 1461 випадків захворювання на COVID-19 та 45 летальних випадків. Натомість одужало вже 28 людей.

Коронавірус у Дніпрі: коротко

  • Випадки хвороби підтвердили 19 березня у подружньої пари. Хворі повернулися з Франції та відчули себе зле. Вони перебували в інфекційних боксах, підвищеної температури в них немає.
  • Наступного дня в області ввели режим надзвичайної ситуації.
  • У місті з 26 березня громадський транспорт перевозить лише працівників підприємств, "що забезпечують критично важливі сфери життя міста".
  • 25 березня коронавірус підтвердили у жительки Кривого Рогу. 61-річна жінка контактувала з донькою у Києві, яка приїхала з-за кордону.
  • 2 квітня стало відомо про ще два випадки зараження.
  • 6 квітня у Першотравенську зафіксували 5 випадків зараження коронавірусом.
  • Наступного дня у тому ж Першотравенську хворобу виявили у ще 15 людей.

коронавірус
Прості правила, які можуть врятувати життя / Картинка 24 каналу