У львівському реабілітаційному центрі "Незламні" встановили перший біонічний протез
Джерело:
Андрій СадовийУ Національному реабілітаційному центрі "Незламні" Першого медоб’єднання Львова встановили перший біонічний протез руки.
Протези для військових
Протез отримав 33-річний десантник Михайло Юрчук, який втратив руку та ногу навесні на Харківщині. На протезування чекають ще сотні поранених війною українців, тому Національний центр реабілітації "Незламні" спільно з благодійною платформою dobro.ua розпочали благодійний проєкт "Протези для незламних", завдяки якому щонайменше півсотні українців отримають надсучасні біонічні протези.
Також на тему: Нова хвиля коронавірусу в Україні: наскільки небезпечна та як не захворіти
Пригадуєте сльози щастя, коли вперше побачили відео зі Степаненками, яких протезували у США? Тепер це стало реальністю в Україні, у Львові: тут захисник України Михайло отримав біонічну руку. Тут тисячі українців зможуть отримати сучасні протези та шанс на щасливе життя. Ми дуже чекали цього дня,
– написав міський голова Львова.
Людям, які втрачають руку зазвичай встановлюють гаки або косметичні протези. Перші – для роботи, другі – щоб не привертати увагу. Проте справді якісним рішенням є біонічний протез руки. Завдяки спеціальним сенсорам він може відтворювати звичні рухи. Людина напружує м’яз на ампутованій кінцівці – і кисть реагує.
"Українські лікарі відновлять кожного українця, який постраждав від війни, у наших українських лікарнях. Це мета, яку ми ставимо перед собою в Національному реабілітаційному центрі “Незламні” Першого медоб’єднання Львова. І ми до неї йдемо, щодня розвиваючи протезування, реконструктивну хірургію, ортопедію, систему реабілітації як фізичної, так і психологічної. Ми створюємо найкращу медицину для наших незламних людей", – сказав Олег Самчук, генеральний директор Першого медоб’єднання Львова.
Як підтримати ініціативу
Щоб приєднатись до купівлі протезів, переходьте на сайт dobro.ua і натискайте "Підтримати". Ви можете самі обрати суму, якою підтримаєте проєкт. Також можна відправити благодійну SMS вартістю 20 грн на номер 88001.