Проблеми з ерекцією: що робити та коли йти до лікаря
- Проблеми з ерекцією часто виникають у чоловіків старше 40 років і можуть бути спричинені серцево-судинними захворюваннями, діабетом, низьким рівнем тестостерону, депресією та іншими факторами.
- Якщо зміна способу життя не допомагає, важливо звернутися до терапевта чи уролога, який зможе визначити причини проблеми і призначити відповідне лікування.
- Лікування може включати препарати для зниження тиску, психотерапію, антидепресанти або інгібітори фосфодіестерази 5-го типу в залежності від причин дисфункції.
- Самостійне призначення ліків або використання БАДів не рекомендується.
Насправді проблеми з ерекцією трапляються не так вже й рідко, особливо у чоловіків віком понад 40 років. Але переживати та йти до лікаря є сенс, лише якщо проблема стала постійною.
Чому виникають проблеми з ерекцією
Ерекція — це досить складний процес, у якому беруть участь не тільки судини і м'язи, а й нерви та емоції. Тому і причина проблем (якщо вони все-таки є) може бути у серцево-судинних захворюваннях, діабеті, низькому рівні тестостерону, проблемах з алкоголем, депресії та ще приблизно у десятці факторів, повідомляє 24 Канал з посиланням на Mayo Clinic.
Також на тему Не гірше за Віагру: виявили доступний спосіб покращити ерекцію
Досить часто з проблемою можна впоратися самостійно. Почати, звичайно, краще зі здорового способу життя, але не переборщувати – 150 – 300 хвилин фізичної активності на тиждень буде цілком достатньо. А за наявності зайвих кілограмів їх доведеться позбутися.
Коли йти до лікаря
Витрачати гроші на БАДи та самостійно призначати собі ліки – це погана ідея. Якщо зміна способу життя не розв'язувала проблему, потрібно (і важливо) звернутися до терапевта чи уролога.
На прийомі лікар розпитає про відносини, спосіб життя, можливі проблеми, проведе потрібні дослідження і огляне вас. Універсального лікування немає, тому призначення залежатимуть від причин проблеми.
Якщо справа у високому тиску, лікар призначить препарати для зниження. Для лікування причин з боку психічного здоровʼя – порекомендує психотерапію чи антидепресанти.
А якщо буде потреба, випише таблетки для лікування самої дисфункції – інгібітори фосфодіестерази 5-го типу. Головне – тільки лікар у всіх випадках зможе визначити правильне лікування.
Важливо! Цей матеріал має винятково інформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Якщо Вас турбують проблеми зі здоровʼям, обов’язково зверніться до лікаря.