Не вакцинація: пояснили, чому виникає рідкісна форма аутизму

20 травня 2020, 10:56
Читать новость на русском

Співпраця між вченими з Медичного університету Південної Кароліни та клініцистами з Грінвудського генетичного центру дозволила отримати нові дані про те, як один ген може регулювати розвиток мозку.

У статті, яку опублікували у medicalxpress, дослідники пов'язали дефект гена MEF2C у мишей з проблемами, які є у пацієнтів генетичного центру.

Також на тему: Нове масштабне дослідження дії вакцини КПК демонструє, що вона ефективна та не викликає аутизму

У них спостерігається рідкісна форма аутизму, названа синдромом гаплонедостатності MEF2C. По суті, один з двох генів MEF2C в кожній клітині не функціонує, а однієї нормальної копії недостатньо, щоб регулювати розвиток мозку в правильному напрямку.

Аутизм – що це?
Особливий розвиток нервової системи. Внаслідок нього людина має труднощі з соціалізацією у суспільстві, а також спілкуванні та взаємодії з іншими людьми.

Доктор Крістофер Коуен, голова кафедри неврології, в лабораторії якої проводилося дослідження, зазначає, що результати роботи відкривають нові перспективи для лікування.

Ми знаємо про проблему. У людей вдвічі менше MEF2C, ніж потрібно. Отже, з точки зору терапії, я думаю, це відкриває багато цікавих дверей. Ми можемо подумати про способи доставляння більшої кількості MEF2C в мозок під час критичних періодів розвитку,
– сказав він.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.