Чому молодь почала складніше хворіти на COVID-19: відповідь медика

15 жовтня 2020, 19:42
Читать новость на русском

Протягом останнього часу дедалі більше людей молодого віку госпіталізують із тяжкою формою COVID-19. За словами медика, однією з причин цього є самостійне призначення собі антибактеріальної терапії.

Про це розповіла директорка Київської міської клінічної лікарні №4 Тетяна Мостепан виданню "Obozrevatel TV".

Читайте також Молодь не будуть вакцинувати проти коронавірусу до 2022 року, – ВООЗ

"Мусимо сказати, що останнім часом досить складно переносять хворобу і пацієнти більш молодого віку. Хвороба омолодилася", – сказала Мостепан.

Головний лікар пояснила, що чимало молодих людей не звертаються до сімейного лікаря, а розпочинають самолікування з порадами з інтернету.

Вона наголосила, що самостійно "ніколи не потрібно нічого приймати, окрім, можливо, якихось профілактичних речей, вітаміну С або полівітамінів".

Самі собі призначають нереальну антибактеріальну терапію, якісь ліки. Але я хочу, щоб усі зрозуміли: кожна пігулка має свою побічну дію. Кожне лікування має свої наслідки. І саме таких хворих ми сьогодні бачимо – які самі лікуються вдома, а потім ми боремося не тільки з коронавірусною хворобою і з її ускладненнями, а ми ще боремося із ускладненнями, яких вони набули через неконтрольовану терапію,
– додала лікарка.


Як відрізнити грип, застуду від коронавірусу / Інфографіка 24 канал