Як пережити новорічний корпоратив на роботі: правила, які варто знати

15 грудня 2017, 20:08
Читать новость на русском

Джерело:

Новое время

Наприкінці грудня більшість великих компаній влаштовують новорічні корпоративи для своїх працівників. І перш ніж піти на таку вечірку, варто знати кілька правил, як дожити до кінця корпоративу так, щоб завтра вам було не соромно зайти в офіс.

Спілкуйтеся позитивно

Коли всі ваші колеги будуть разом в невимушеній обстановці, може виникнути спокуса влаштувати гурток скарг і пліток. Але якщо ви весь вечір будете скаржитись і пліткувати, то заробите собі не дуже хорошу репутацію. Дотримуйтеся приємних та нейтральних тем у спілкуванні.

Читайте також: 6 порад, як уникнути конфліктів на роботі

Безкоштовний алкоголь – ваш ворог

Не пийте на корпоративі більше, аніж могли би собі дозволити в барі. Не пийте три порції віскі, якщо зазвичай випиваєте три келихи пива, тільки тому, що він безкоштовний. Це не вечір перевірки своїх меж. Тим паче, в стані алкогольного сп'яніння ви можете наробити чи наговорити зайвого, а з ваших витівок потім будуть насміхатись ще кілька тижнів.

Пийте воду

Після кожного келиху алкоголю потрібно випивати стакан води. Це також допоможе вам тримати себе у формі, а якщо ви будете з келихом – то ніхто не буде набридати із питаннями "А чому ви не п'єте?".

Подружіться з ким-небудь новим

Офісна вечірка може стати можливістю познайомитися з ким-небудь новим, з ким ви, можливо, ніколи не зіштовхнетеся в коридорах або кабінетах компанії. У неформальній атмосфері, за дружніми розмовами ви можете знайти безліч спільних тем з тими, чийого імені навіть не знали.

Не танцюйте

Це не означає, що веселитись зовсім не можна! Але от від "диявольських" танців вам краще відмовитись, а також і від надто сексуальних та відвертих вибриків під час танцю.

Не йдіть останнім

У деяких людей є мудрі стратегії походу на корпоратив: вони приїжджають і проводять там строго певний час, наприклад, годину-дві. За цей час їх всі встигають побачити, поговорити з ними і трохи випити, а потім вони зникають, як Святий Миколай. Це рятує їх від бесід напідпитку і спроб спокусити колегу, а також гарантує, що вони не будуть останнім гостем вечірки.