Як не набрати зайвої ваги під час вагітності: корисні поради
Для половини жінок вагітність – це щось на кшталт "розтовстіти на 50 кілограмів, отримати багато розтяжок на животі та целюліт і ще 10 років виправдовувати тим, що народила".
У цьому переконана фітнес-тренер Міла Гриценко. Вона назвала кілька ефективних лайфхаків, які врятують вагітних від набирання зайвої ваги.
1. Не виправдовуйте себе тим, що вагітним можна їсти все
Бургер не буде корисним ні мамі, ні майбутньому малюку. Якщо ж вагітна все-таки вирішить виправдати себе калорійною їжею, то вага під час вагітності буде рости набагато швидше, ніж зазвичай.
Читайте також: Чи потрібно робити щеплення під час вагітності
2. Раз на тиждень влаштовуйте собі розвантажувальний день
Це свого роду порятунок від того, що вагітні можуть собі дозволити більше, ніж завжди. Найкращі варіанти – кавуновий, яблучно-кефірний або білковий розвантажувальні дні.
3. Пришвидшуйте обмінні процеси
Для цього допоможе кефірно-імбирний коктейль. Необхідно змішати 200 мл кефіру, 1 столову ложку імбиру та кориці. Пити його необхідно не замість сніданку, а під час нього.
4. 10 тисяч кроків кілька днів на тиждень
Для вагітних корисно досягати позначку у 10 тисяч кроків 4-5 разів на тиждень. Проте робити це потрібно не одразу зранку чи до обіду, а впродовж дня.
5. Дозована порція кожного прийому їжі
За кожний прийом їжі необхідно з’їсти 250 грамів. Їсти варто лише через 2,5 години від попереднього прийому. Потрібно пам’ятати, що їжа повинна бути правильною.
5. Раз на місяць кілька детокс-днів
Раз на місяць необхідно влаштовувати 2-3 детокс-дня на рідкій їжі: крем-супи, фреш, молочні продукти. За день – 5-7 прийомів їжі по 250 мл.
7. Жодних ліпоміків (препарати, які зменшують обсяги тіла) та мезо
Шкіру потрібно тримати в тонусі, але не сильно товстіти, регулярно та обережно наносити скраби і робити обертання.
Читайте також: Вчені з'ясували, чим небезпечне підвищення температури у вагітних
8. Не "забивайте" на себе
Жир точно не зробить вагітну жінку щасливішою, тим більше це погано вплине не лише на матір, а й на здоров’я дитини.