Мета книги – допомога людям зрозуміти, що кожен здатен самостійно змінити своє життя на краще, і для цього ми вже маємо все, що потрібно.

Читайте також: Що читати осінніми днями: 5 захопливих книг, які мотивують

Але зміни не відбудуться, доки людина перебуває під владою упереджень і міфів. Протягом життя людина набуває різних звичок, догм, переконань. Усе це формує її буття, тому що весь досвід "записаний" у нейронах мозку. І саме вони керують тим, як ми сприймаємо світ. Людина запрограмована відтворювати певну поведінку, відчувати певні емоції. З дитинства нас "програмують" спочатку батьки, потім додається соціум. У результаті ми поступово втрачаємо істинне Я, лише відтворюємо завчені реакції. Але людина – сама собі творець. І книга поступово розкриває, як відбувається процес творення. Це нелегкий шлях. Людська природа створена так, що ми не хочемо нічого змінювати, поки життя не стане зовсім нестерпним. Автор закликає не чекати трагічних чи гірких обставин, а почати «прокидатися» вже зараз, познайомитися із собою справжнім та назавжди змінитися.

Процес змін передбачає оволодіння теоретичними знаннями та застосування їх на практиці. На початку книги ми знайомимося з основними засадами квантової фізики. Усе подається просто та зрозуміло. Наша свідомість (суб'єктивна) впливає на реальність (об'єктивну). Згідно з "ефектом спостерігача" ми спрямовуємо енергію туди, на чому в певний момент зосереджена наша увага. Таким чином ми дійсно впливаємо на матеріальний світ, який також складається з енергії. Отже опанувавши практичні дії, які пропонує Диспенза, ми навчимося керувати своєю увагою і спрямовувати її саме на те, чого нам дійсно хочеться.

Джо Диспенза пропонує практичну чотиритижневу програму, що допомагає змінити життя, і базується вона на медитації. Мета медитації – перемикання уваги людини із зовнішнього середовища, тіла та часу на внутрішні думки.

Програма складається із 7 кроків:

  1. Індукція
  2. Розпізнання
  3. Визнання і проголошення
  4. Підкорення
  5. Спостереження й нагадування
  6. Переадресування
  7. Творення й репетиція

Кожен наступний сеанс необхідно починати з повторення попередніх кроків. Людина – частина загальної енергії простору. Й усвідомлення своєї природи є найважливішим етапом до того, щоби позбутися своїх руйнівних звичок і творити власну реальність. Для перепрограмування нам потрібно в прямому сенсі "втратити розум" і створити новий.

Книга Джо Диспензи "Керуй своєю підсвідомістю" видавництва BookChef необхідна всім, хто прагне до самовдосконалення та покращення рівня свого життя.До речі, феноменальні наукові дослідження, засновані на відкриттях у галузі нейробіології, психології, гіпнозу і квантової фізики свідчать: для мозку немає різниці між уявним переживанням і реальністю. З другої книги Джо Диспенза "Ефект пласебо", що має побачити світ вже наприкінці жовтня, ви дізнаєтеся, чи можливо зцілитися лише силою думки – без препаратів або хірургічного втручання. Тож, шукайте незабаром на полицях українських книгарень.

Читайте також: Український віммельбух: у чому секрет тренду?