Психологи пояснили перевагу "маминих синочів" і "татусевих дочок"
Діти, які прив'язані до батьків протилежної статі, психічно здоровіші за однолітків – вони на 45% менше схильні до психічних захворювань.
Таку закономірність виявили вчені з Університету Лінкольна у Британії, пише Мarriagefoundation.
Вони провели дослідження, у якому взяли участь понад 10 тисяч сімей з підлітками 16-18 років. Діти заповнювали опитувальник, який допомагає визначити, чи є у них психічні захворювання або схильність до них.
Читайте також: Які страхи є нормальними для дітей: цікаві факти
Також підлітків питали, з ким із батьків у них більш міцні відносини. Виявилося, що якщо у період з 9 до 14 років хлопчик був більше прив'язаний до матері, а дівчинка до батька – вони менше за однолітків були схильні до гіперактивності, нервових зривів та інших психічних проблем. Крім того, у них набагато кращі відносини з іншими дітьми.
Зі слів психологів, довіра до батьків протилежної статі зміцнюють самооцінку дітей. Що цікаво, хлопчики почувають себе краще, коли батьки одружені, а дівчаткам важливий не сам шлюб, а просто хороші відносини між батьками.
Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.