МАВ-діагностика: для чого вона і коли необхідно її проводити
Швидка втомлюваність, дратівливість, головні болі, безсоння, слабкий імунітет, вугрі, пригнічений настрій і випадання волосся. Часто причиною усіх цих симптомів є неповноцінне харчування.
Як розповіла дієтолог Світлана Фус на своїй сторінці у Facebook, особливо небезпечним для організму є дефіцит таких мінералів як кальцій, залізо, селен, цинк, мідь, йод.
Читайте також: Як схуднення може спровокувати раптову смерть
Брак мінералів в організмі називають "прихованим голодом", адже більшість процесів в організмі залежить від балансу мінералів. Наслідки такої недостатності можуть бути важкими і виявити її складно.
Якщо мінералів недостатньо, білки, вуглеводи, ферменти, гормони "неправильно працюють". А при тривалому дефіциті навіть одного єдиного елемента можуть виникати різні захворювання,
– пояснила дієтолог.
Визначити дисбаланс необхідних мінералів, наявність важких металів в організмі можна за аналізом мінерального складу волосся – МАВ-діагностики.
Такий аналіз дозволяє визначити – наскільки організм забезпечений життєво важливими мікро і макроелементами, та який рівень його забруднення токсичними металами.
За допомогою такого аналізу простіше складати ефективну програму здорового харчування, яка допоможе усунути дисбаланс мінералів і забезпечить природне очищення організму від токсичних елементів.
Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.