Онкологічне спрямування та турбота про пацієнта: у Києві відкрився медичний центр Santér

11 листопада 2024, 13:38
Читать новость на русском
АКТУАЛЬНО

Новий медичний дім Santér, який лише 8 листопада відкрив свої двері для пацієнтів на вулиці Івана Гонти, 7, у Києві, спеціалізується на лікуванні онкологічних захворювань. Це простір, де відвідувачі зможуть отримати медичну допомогу в комфортній та спокійній атмосфері.

Про відкриття закладу повідомляє 24 Канал з посиланням на сторінку клініки в інстаграмі. Там зазначили, що це початок нового досвіду, адже засновники прагнуть розвивати в Україні якісну медицину.

Зверніть увагу Пацієнту залишався рік: вчені вперше випробували нову терапію невиліковної пухлини мозку

Цей проєкт – про реальну допомогу

Одна з них – завідувачка відділення малоінвазивної хірургії Київського онкологічного центру, докторка медичних наук та відома українська онкогінекологиня Катерина Харченко. Вже 18 років вона допомагає жінкам у боротьбі з онкологічними захворюваннями.

(В Україні – 24 Канал) немає єдиних чітко визначених підходів лікування. Але існує складна хірургія. Існує хаос медичної галузі, який дозволяє оперувати пацієнтів з розповсюдженими стадіями (онкології – 24 Канал) всім, у кого є таке бажання (бажання, на жаль, не дорівнює уміння),
– пояснювала лікарка в одному з дописів на своїй сторінці у фейсбуці.

Саме бажання підіймати рівень медицини в країні, втілювати у життя власне її бачення спонукало Катерину Харченко створити простір, де пацієнти отримуватимуть допомогу за сучасними методиками. Медичний дім пропонує повний спектр послуг: від профілактичних оглядів і консультацій до діагностики та лікування онкологічних захворювань.

Відкриття Santér – подія для української медицини / Фото, надане 24 Каналу

"Цей проєкт – це те, як я бачу реальний медичний сервіс, реальну допомогу. Поки що це щось маленьке: поліклініка й операційна. Але ми плануємо розвиватися", – зазначила фахівчиня.

Santér – місце зцілення та турботи / Фото, надане 24 Каналу

Окрім того, медичний дім Santér позиціюють як місце, де кожен пацієнт відчуватиме дбайливе ставлення до себе і почуватиметься як вдома. Це прагнення відобразили, зокрема, в назві закладу – відійшли від стандартного "клініка" чи "медичний центр" і назвали "медичний дім".