Чи вистачить кисню в Україні: два виробника призупинили роботу
В Україні значно зросла потреба у медичному кисні. Водночас два заводи з виробництва медичного кисню призупинили роботу через регламентні роботи.
Причини призупинення роботи
Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко розповів, що в одного виробника медичного кисню виникли технічні проблеми. Інший завод проводить регламенті роботи.
Увага Жінки дедалі частіше мають проблеми зі щитоподібною залозою: як цьому зарадити
Віктор Ляшко – міністр МОЗ
“Наразі два заводи, які займаються виробництвом медичного кисню, зупинились на планові регламенті роботи на 10 – 15 днів. Ще в одного виробника на західній Україні виникли технічні несправності”.
За словами міністра, у медичних закладах у 5 – 6 разів більше споживають кисень, ніж споживали раніше.
Чому зростає потреба у кисні
Це пов'язано з тим, що інфіковані Дельтою вимагають більше кисневої підтримки. Водночас міністр запевнив, що всі пацієнти забезпечені кисневою терапією у лікарнях.
Увага! Загальна кількість необхідного кисню на добу складає 977 тисяч літрів на хвилину.
У МОЗ готувалися до проведення планових робіт, тому спільно з виробниками знайшли їм заміну на цей період.
Актуальна статистика поширення коронавірусу
Джерело: МОЗ
- Станом на 22 жовтня в Україні рекордна добова захворюваність на коронавірус – інфікувались 23,7 тисячі людей. Найбільшою є також кількість смертей серед ковід пацієнтів – 614
- В Україні в червоній зоні карантину перебувають 5 областей, у жовтій – теж 5. Посилення карантину загрожує ще трьом областям, одна з них завтра вже перейде в червону зону.
- За весь час пандемії в Україні зареєстрували 2 725 385 випадки захворювання на коронавірус. Від ускладнень хвороби, на жаль, померли 63 003 мешканці країни.
Увага Захворюваність зростає кожні 2 – 3 тижні: МОЗ фіксує рекордне навантаження на медичну систему