Чому не потрібно робити уроки з дитиною: пояснення психолога

3 жовтня 2018, 12:27
Читать новость на русском

Сумлінні батьки намагаються робити уроки з дитиною, але інколи ці спроб закінчується істерикою, криками та киданням книжок.

Психолог Михайло Лабковський назвав причину, чому не варто робити уроки з дитиною, йдеться у дописі в Instagram.

Читайте також: Що краще для дітей – садок чи виховання вдома

Він пояснює, що коли дитина не хоче робити уроки у присутності батьків, тому що коли вона робить, мама влаштовує істерику. Як наслідок – 10 помилок в одному реченні, а все через перенапруження та переляк.


Чому не потрібно робити уроки з дитиною

Психолог пояснює, що складно щось написати, якщо над вами стоїть людина та уважно дивиться, як вона виводить букви. Інколи під час цього людина починає кричати, якщо ви помиляєтеся.

Михайло Лабковський радить уявити ситуацію, коли біля людини сидить бос під час того, як вона робить квартальний звіт. І цей бос перевіряє кожну цифру та лається, якщо у людини сіпнулася рука і вона не встигла впливати туди потрібну цифру. І ще бос періодично погрожує звільненням, штрафами. Психолог радить поставити питання: чи напише та людина нормально квартальний звіт?

Інший приклад – людина пише квартальний звіт, а бос уважно дивиться та говорить: "А давай ми дещо виправимо у цьому звіті і заново напишемо, як ви вчили?".


Чому не потрібно робити уроки з дитиною

Тільки у цих ситуаціях людина може звільнитися, а, за словами психолога, дитина не має такої можливості.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.