6 переконливих причин частіше їсти гарбуз

1 листопада 2016, 14:31
Читать новость на русском

Гарбузи, їхнє насіння та олія – корисні протягом усього сезону, а тому наприкінці літа та на початку осені цей продукти варто включити до свого звичного раціону харчування.

В гарбузах є багато вітаміну А, який може перешкоджати старінню, вони також містять антиоксиданти, здатні захистити від раку та допомагають утримувати правильний рівень холестеролу в організмі. Проте це не всі переваги гарбуза, пише The Daily Mail.

Сприяють схудненню

Низькокалорійні гарбузи не варто виключати зі своєї дієти. М’якоть цього корисного овоча чудово засвоюється кишківником, в результаті чого покращується і прискорюється обмін речовин. В гарбузі дуже мало калорій – близько 25 ккал на 100 г, ще менше білка – приблизно 1 г на ті ж 100 г продукту.

Читайте також: Топ-продукти, які покращують самопочуття в холод

Тим паче, що приємний аромат гарбуза допомагає подолати відчуття голоду.

Покращують стан шкіри

Гарбуз має багато бета-каротину, що відповідає за покращення кольору шкіри. Вітамін А такождопоможе зберегти пружність шкіри.

Читайте також: 5 продуктів, які не варто їсти вранці

Лікують депресію

Якщо здається, що навколо самі негаразди – фахівці радять приготувати або скуштувати щось із гарбуза. Магній, який допомагає у функціонуванні мозку, стане незамінним помічником у лікуванні депресії та тривожності.

Поліпшують зір

Бета-каротин, який перетворюється у вітамін А, далі стає ретинолом. Ретинол допомагає очам краще сприймати світло – перешкоджаючи появі дегенеративних хвороб зорового апарату.

Читайте також: 5 "шкідливих" продуктів, які насправді дуже корисні для організму

Захищають серце

Антиоксиданти, які у великій кількості містяться у гарбузах, захищають кровоносні судини та серце. Їхнє насіння також допомагає утримувати нормальний рівень холестеролу в організмі.

Покращують імунітет

Окрім вітаміну А, гарбузи багаті й на вітамін С, який допоможе протистояти осіннім інфекціям. Гарбузи радять уживати як для профілактики захворювань, так і під час недугів.