Здоров’я очей

Фільтр синього світла в iPhone не покращує якість сну – дослідження
7 трав
11:18
Дослідники університету Бригама Янга провели експеримент щоб з'ясувати, як функція Apple Night Shift покращує якість сну. Вони зробили висновок, що функція ніяк не впливає на сон користувачів, хоча Apple стверджує навпаки.
Чому пандемія коронавірусу порушує зір та як з цим боротися
7 квіт
15:45
З переходом на віддалену роботу, більшість офісних працівників стали нерозлучними зі своїми комп'ютерами, екранами телефонів та планшетів. Попри те, що робочі години залишилися незмінними, з'явилася спокуса тратити робочий час, гортаючи стрічку новин, і надолужувати роботу до пізньої ночі. Це призвело до більшої втомлюваності очей.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.