На Запоріжжі виявили 27 ймовірних випадків найбільш заразного Дельта-штаму, – МОЗ

Джерело:
Запорізький обласний центр МОЗСтаном на ранок 7 серпня в Запорізькій області виявили 47 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Серед них майже три десятки, ймовірно, є штамом Дельта.
Загалом мовиться про 27 таких випадків. Зразки на наявність актуальних мутацій передадуть в Центр громадського здоров'я у Києві для підтвердження результатів.
Більше тут Коронавірус в Україні: за добу знову зафіксували понад тисячу хворих
Захворюваність на Запоріжжі
Крім цього, загалом в регіоні спостерігається тенденція до росту захворюваності. Так, за період з 27 липня по 5 серпня в Запорізькій області зросла кількість випадків захворювання на місяць в середньому на 1,7 раза. Також зберігається висока смертність.
За останню добу в області одужали 16 осіб, захворіли 47, серед них 5 дітей. Найбільше інфікованих виявили в місті Запоріжжя – 26.
Зараз на лікуванні перебуває 539 осіб. Загалом від недуги в Запорізької області померло 2 458 людей.
Запорізька область, як і вся територія України зараз перебуває в зеленій зоні за показниками захворюваності на COVID-19 як за внутрішніми критеріями, так і критеріями ЄС. Однак це не причина послаблювати пильність,
– наголосили у МОЗ.
У відомстві також нагадали, що найбільш ефективним заходом профілактики є вакцинація. Щеплення можна зробити у найближчому пункті щеплення чи центрі масової вакцинації.
Увага! Дізнатися адресу та контакти найближчого місця вакцинації можна на сайті https://vaccination.covid19.gov.ua/ або за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.Штам коронавірусу Дельта в Україні: головне
- Офіційно, станом на 5 серпня, в Україні виявили майже 150 випадків зараження штамом Дельта, 52 з них – у Тернополі.
- Найшвидше варіант Дельта поширюється у Тернопільській, Одеській областях, Києві та в Чернівцях. Про це повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін.
- Штам вже давно перебуває на території країни та поширюється.
- Епідеміологи зауважили, що лише невелика кількість хворих перебуває у лікарні. Більшість лікуються амбулаторно.
Важливо! Цей матеріал має винятково інформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Якщо Вас турбують проблеми зі здоровʼям, обов’язково зверніться до лікаря.