Кинути палити справа непроста. А всі токсичні речовини, накопичені за роки куріння, виводяться місяцями.

Читайте також: Чому варто кинути курити просто зараз: 3 вагомих причини

Цей процес можна прискорити, якщо збагатити свій раціон харчування продуктами, які прискорюють виведення нікотину і смол з організму.

Апельсини і лимони

Якщо ви курите (або вже кинули), то вірними помічниками вашому організму стануть цитрусові: апельсини, лимони, грейпфрути і мандарини. У цих фруктах міститься багато вітаміну С, який відрізняється гарною засвоюваністю.

Вітамін С прискорює обмін речовин, покращує кровотік, а також допомагає очистити легені від шкідливих речовин, що утворюються при курінні сигарет.

Чиста вода

Зневоднення організму один з негативних наслідків нікотину. Тому курці повинні ретельно стежити за питним режимом, забезпечуючи свій організм необхідною кількістю води.

Шпинат

Якщо ви палите або недавно кинули, то страви зі шпинату повинні бути на вашому столі. У ньому міститься велика кількість фолієвої кислоти, яка необхідна для нормальної діяльності нервової і м'язової системи.

Морква

Ще один рослинний продукт, який обов'язково повинен бути присутнім в раціоні харчування у курця. У моркві багато вітамінів А, В, С і К. Ці вітаміни беруть участь в метаболізмі, а також в процесах по виведенню токсинів. Крім того, ці компоненти допомагають знизити стрес, коли ви кидаєте палити.