При необхідності нічної роботи, потрібно організувати свій режим так, щоб на організмі людини це відбивалося якомога менше, пише Garmoniazhizni.

Не нехтуйте денним відпочинком

Щоб повноцінно працювати вночі – виспіться вдень, щоб ваш організм відпочив. Також після нічної зміни потурбуйтеся, щоб у вас залишився час на сон. Не плануйте важливих справ на ранок.

Читайте також: Як повернути здоровий та міцний сон: 5 порад, які дійсно працюють

Не зловживайте жирною їжею та фаст-фудом

У нічний час всі процеси життєдіяльності організму сповільнюються, якщо вас починає мучити почуття голоду, надайте перевагу легким перекусам. Відмовтеся від піци чи будь-якого іншого фаст-фуду. Інакше це негативно позначиться на продуктивності роботі, а згодом – заснути буде тяжче.

Не захоплюйтесь кавою

Кава та енергетичні напої мають шкідливий вплив, як на серце, так і на нирки і сечостатеву систему. Краще більше пийте звичайної води.

При настанні сонливості, виконайте кілька фізичних вправ. Щоб відчути прилив сил і бадьорості, заваріть зелений чай.

Не працюйте в темряві

Очі швидше втомлюються, якщо світло йде тільки від включеного екрану монітора. Тому обов'язково включіть світло біля свого робочого столу.

Перерви

Як і при денній роботі, робіть перерви хоча б раз на годину. Пройдіться, розімніть тіло, випийте води, подихайте свіжим повітрям.