Солодощі дійсно здатні підняти вам настрій, але лише протягом дуже короткого проміжку часу. Після цього рівень цукру в крові знизиться, і ви будете почувати себе ще гірше. Тож "заїдати" холод – це погана ідея.

Читайте також: Прості поради, які вас вбережуть від осінньої депресії

Щоб не набрати зайвих кілограмів за осінь, а потім не намагатися терміново схуднути до Нового року – слідуйте цим нескладним порадам.

Рахуйте калорії

Дієтологи стверджують, що жінки, які худнуть, повинні споживати 1800 калорій на день. Намагайтеся не перевищувати цей показник. Утримайтеся від надмірного споживання алкоголю, солодощів та жирної їжі. Додайте в свій раціон сезонні продукти, до того ж – вони малокалорійні і містять багато вітамінів.

Вживайте більше кальцію

Протягом доби ви повинні отримувати 1300 мг кальцію. Ця доза міститься в 1 літрі кефіру або 200 грамах сиру. Якщо дефіциту кальцію не буде, ви будете легше худнути.


Додайте в свій раціон продукти, які багаті на кальцій

Вживайте більше клітковини

Намагайся їсти багато клітковини, яка заповнює шлунок і створює почуття ситості. Продукти, багаті клітковиною, стимулюють роботу кишечника і очищають його від усього зайвого, немов мітелка. Клітковиною багаті: боби, висівки, цільнозерновий хліб, сочевиця, мигдаль, арахіс, капуста, яблука.

Часто, але мало

Їжте щонайменше 5 разів на день, але невеликим порціями. Якщо ви призвичаєте свій організм до такого режиму, він не буде "запасатися жиром".


Їжте щонайменше 5 разів на день невеликими порціями

Не відмовляйся від перекусів

Чим старшою стає людина, тим повільніше працює його обмін речовин. Якщо ви будете їсти тільки 2 рази в день, то навіть при помірному харчуванні, ви наберете зайві 2,5 кілограма. А якщо додати в раціон перекуси, то організм на переробку їжі буде витрачати набагато більше енергії.