У цьому переконаний британський вчений Майкл Потер, пише The Conversation.

Читайте також: Як пережити "важкі" понеділки та побороти хронічний стрес: поради від Супрун

Щоб зняти стрес необхідно правильно дихати. Через такі дії в організмі людини знижується один з гормонів стресу норадреналіну. Після чого зменшується рівень іншого причетного до стресу гормону – кортизолу.

Дослідження американських вчених показало, що такі зміни пов'язані з групою нервів в мозку, яка називається комплекс пре-Ботзінгера і регулює дихання.

Такі дії пов’язують з розслабленням увагою, хвилюванням і панікою, вони можуть заспокоїти людину. Очевидним наслідком таких змін в диханні є зміна рівня стресу.

З психологічної точки зору, сучасні техніки медитації допомагають зменшити рівень очікувань людини, які пов’язані з тривогами та плануванням. З фізіологічної точки зору. У людини знижується рівень гормонів стресу.

Утримувати стрес на контрольованому рівні можна за умови розуміння його причин. А також за допомогою дихальних практик та регулярного відпочинку.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділіЗдоров'я.