Що відомо про препарат

Експериментальні ліки мають назву "Alostra". Препарат випробовували в Єрусалимі (Ізраїль) в лікарні "Хадасса" (Ейн-Керем), повідомляє сайт ізраїльського телеканалу N12.

Читайте також Прорив у розробці вакцини проти COVID-19: одна з них може захистити літніх людей

Ліки було розроблено на основі досліджень голови відділення внутрішньої медицини та керівника "червоної зони" "Хадасса" професора Дрора Меврураха. Раніше препарат успішно випробували на десяти пацієнтах із сепсисом.

Препарат призначений для лікування широкого кола медичних випадків, у яких є підвищена активність імунної системи, що призводить до збільшення секреції білків клітинами імунної системи і викликає цитокіновий шторм,
– пояснив учений.

Як діє Alostra

Його дія здійснюється шляхом обробки клітин, взятих у здорового донора і індукованих у лабораторії, у такий спосіб, що вони під час введення в тіло пацієнта стримують запалення або цитокіновий шторм, який дможе бути фатальним для хворого.

30 вересня з "Хадасса" був виписаний останній з п'яти вилікуваних хворих на коронавірус, що перебували у важкому стані (двоє були при смерті), які пройшли лікування в рамках першого у світі клінічного експерименту.