Фармацевтична компанія Pharnext створила список з 97 препаратів для того, аби допомогти пришвидшити доклінічну оцінку.

До теми Плаквеніл проти коронавірусу: Трамп заявив про ефективність препарату

Початковою метою компанії було оцінити, на яку частину клітинного механізму впливають коронавіруси. У ході дослідження фахівці виявили вже затверджені препарати для лікування поширених захворювань, й частина з них супутні з Covid-19.

Частину з цих препаратів використовують для лікування цукрового діабету та гіпертонії. Зазначимо, що люди з цими хворобами є у групі ризику підвищеної смертності від нового штаму коронавірусу.

У Pharnext підкреслюють, що ці препарати ще не закінчили проходження доклінічних або клінічних тестувань на коронавірус Covid-19. Тобто їх ефективність та безпека ще не підтверджені.

Разом з тим, у компанії назвали три препарати, які показують найкращі результати під час досліджень, а саме: гідроксихлорохін, хлорохін та азитроміцин.

До слова, ми вже згадували про дослідження гідроксихлорохіну, тому детальніше про його дію на Covid-19 ви можете прочитати тут.

Список препаратів, які тестують для лікування коронавірусу, починається на 14 сторінці:


Міфи та правда про коронавірус/Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.