Про це пишуть в Independent.

Психологи впевнені, що на ранніх етапах відносин захват від зустрічей з кимось новим може змусити людину хотіти проводити з коханим/коханою якомога більше часу. Однак це може виявитися не найкращою ідеєю.

Читайте також: Чи існує кохання з першого погляду: пояснення вчених

Важливо дотримуватися режиму тільки двох зустрічей на тиждень, щоб у вас було достатньо часу, вільного від вашої нової пари, щоб дати вашим глибоким почуттям час на вихід з вашої підсвідомості,
– запевнила психіатр Скотт Керролл.

Вона додала, що такі глибокі почуття важливі, тому що вони допоможуть побачити будь-які спірні моменти або проблеми з новим об'єктом відносин.

В той же час інший психолог Сет Майєрс підтримує колегу та наголошує, що занадто часті зустрічі з новим партнером можуть негативно вплинути на стосунки в довгостроковій перспективі. Адже бажання весь час бачити нового партнера підсилює бажання фізичної та сексуальної близькості, що може негативно вплинути на подальші стосунки і зацікавлення.

"Проблема полягає в тому, що занадто часті зустрічі в самому початку створюють ілюзію близькості і залежності, хоча кожна людина знає, що для того, щоб дійсно когось краще пізнати, потрібні місяці або навіть роки", – підсумував експерт.