Про це пишуть в науковому журналі Sex Roles.

Вчені прийшли до висновку, що на зміну худим жінкам з'явилися м'язисті жінки з рельєфним тілом.

"Ми знаємо, що уявлення про жіночу красу формуються жіночими журналами, виданнями про моду та іншими ЗМІ. При цьому, починаючи з 50-х років минулого століття спостерігається постійне зниження ваги жінок, особливо це помітно на обкладинках журналів. Але в той час середньостатистичний індекс маси тіла звичайних жінок навпаки збільшується", – зазначив автор дослідження та психолог з університету в Канзас-Сіті Френсіс Божик.

Читайте також: Коли зникнуть чоловіки: вчені назвали дату

Аналізуючи публікації ЗМІ і пости в соціальних мережах, вчені звернули увагу на збільшення контенту, пов'язаного з популяризацією фітнесу у виданнях, орієнтованих на жіночу аудиторію. Після цього вчені провели два дослідження, де жінки оцінювали зовнішність жінок та їхню привабливість.

Результати показали, що найбільшу перевагу опитані жінки віддали підтягнутим, струнким та м’язистим красуням.

Ці результати показують, що засоби масової інформації зробили свою справу і впровадили в свідомість жінок новий ідеал краси. Сучасний стандарт вимагає, щоб представниця прекрасної статі була не тільки худою, але й володіла добре розвиненою мускулатурою. Ми вважаємо, що формування нового типу краси може мати негативні наслідки, оскільки буде бити по самооцінці жінок, збільшувати ступінь незадоволеності своїм тілом і заганяти їх в депресію,
– додав дослідник.