Спершу місцеві ЗМІ розповідали про те, що на карантині перебуває 50 осіб. Інформація з'явилася після того, як стало відомо про втечу жінки з карантину, про це повідомляє РІА Новий день з посиланням на прес-службу міжрегіонального управління Росспоживнагляду.

До теми Останні новини про коронавірус в Україні: медики перевіряють ще шість осіб

Кореспондентка заявляє, що влада нібито приховувала інформацію про карантин, поки про це не дізналися журналісти. Журналістка стверджує, що офіційні коментарі почали надходити лише після того, як інформація просочилася в пресу.

Нагадаємо, що ще в середині лютого з окупованого Севастополя з-під карантину втекла жінка. Своїм сусідкам по палаті вона повідомила, що збирається до Ростовської області. Нині її оголошено в розшук.

5 березня Крим.Реалії повідомили, що під наглядом вже 58 осіб. Спеціалістка з відділу епідеміологічного нагляду Росспоживнагляду Вікторія Гудзь розповіла, що до окупованого Криму з країн, де зареєстрували спалах коронавірусу, прибули 150 людей.

З них 92 людини вже зняті зі спостереження, 58 осіб залишаються під наглядом,
– додала Гудзь.

Коротко про коронавірус станом на 5 березня

  • Станом на 5 березня від вірусної пневмонії, яку спровокував коронавірус, померли 3 286 осіб. Загальна кількість інфікованих – 95 748 осіб по всьому світу. Втім, є і хороші новини – одужали 53 423 людини.
  • В Італії зафіксували 3 089 випадків зараження коронавірусом та 107 летальних випадків. Найважча ситуація в районі Ломбардії.
  • Коронавірус зареєстрували в Україні, Білорусі, Польщі, Австрії, Румунії, Чехії.
  • В Ірані підтвердили 2 922 випадків зараження коронавірусом. Офіційно повідомили про 92 смерті.
  • Після Китаю найвищий показник інфікування коронавірусом у Південній Кореї – кількість хворих на коронавірус Covid-2019 перевищила 6 тисяч осіб.

Цікаво Скільки людей захворіло на вірус з Китаю та у яких країнах: онлайн-мапа

Коронавірус у цифрах / інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.