Про це повідомив голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко, пише видання "Інтерфакс-Україна".

Читайте також Коронавірус в Україні: заразилися 418 людей

Зазначається, що у жінки позитивний результат показав лише експрес-тест. Для того, щоб офіційно назвати пацієнтку хворою коронавірусом, має прийти підтвердження ПЛР-тестування зі столичної лабораторії.

"На жаль, є ще один позитивний результат експрес-тесту на коронавірус. В Борзнянської центральної районної лікарні госпіталізували хвору з села Комарівка. Експрес-тест дав позитивний результат, для підтвердження аналіз спрямований в референс-лабораторію для ПЛР-тестування", – написав голова Чернігівської ОДА.

Прокопенко додав, що жінка перебуває в окремому боксі інфекційного відділення під постійним наглядом лікарів. Зазначається, що жінка не контактувала з першим хворим, а отже вона могла підходпити інфекцію від іншої людини.

Наразі в село Комарівка можна потрапити лише за паспортом. Машини, які виїжджають із села, обробляють на блок-постах дезінфікуючим розчином.

Симптоми коронавірусу/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.