Влада Великої Британії вважає, що коронавірус виник природнім шляхом, але точне місце, де вперше виникла передача вірусу, може так і залишитися невідомим, повідомляє Інтерфакс-Україна, посилаючись на телеканал Sky News.

Цікаво Вчені з Уханя справді створили коронавірус, але не COVID-19: деталі

Разом з тим, уряд не спростував теорію США про витік вірусу з уханської лабораторії, але вважає, що це малоймовірно.

Британську теорію підтримав й прем'єр-міністр Австралії Скотт Моррісон. Втім, він вважає, що джерелом вірусу може бути "морський ринок" в Ухані.

Напередодні глава Об'єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі заявив, що походження вірусу залишається загадкою. Натомість держсекретар США Майк Помпео підлив масла у вогонь, заявивши, що у Вашингтоні мають достатню кількість свідчень, які вказують на походження COVID-19 з Уханської лабораторії.

Водночас національна розвідка США каже, що вірус "не має штучного походження і не був генетично модифікований".

Президент США Дональд Трамп зазначив, що поки що не може прокоментувати цю інформацію остаточно, адже існує багато варіантів про походження вірусу.

Натомість Китай спростовує будь-які припущення про те, що Уханьський інститут вірусології є причиною виникнення коронавірусу.


Перебіг захворювання COVID-19/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.