Про це йдеться у листі за підписом керівника Житомирського обласного лабораторного центру, головного державного санітарного лікаря області Зіновія Парамонова, від 6 травня 2020 року, пише Житомир.info.

Читайте також: Стати донором антитіл для ліків проти COVID-19: в Україні почали збір крові

У лабораторії повідомили про завантаженість та неспроможність зберігати такого обсягу матеріалу.

Таке рішення прийнято по причині завантаження лабораторії на 7-8 днів наперед та відсутністю можливостей для зберігання такої кількості біологічного матеріалу. Надалі просимо обґрунтовано підходити до забору та направлення матеріалу на ПЛР-тестування та як це передбачено стандартами медичної допомоги,
– йдеться в листі.

Житомирська лабораторія призупинила збір матеріалів на COVID-19 / Фото Житомир.info.

Сьогодні начальник управління охорони здоров'я Житомирської ОДА Микола Суслик повідомив під час брифінгу, що на проходження ПЛР-діагностики наразі чекають 800 проб, а за минулу добу було проведено 124 обстеження.

Важливо! Станом на 6 травня в Житомирській області вдалося встановити 456 випадків захворювання на коронавірус COVID-19. Втім, в області повідомили про значну затримку в діагностиці.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.