Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Сторони обговорили питання надання гуманітарної допомоги Україні у екстрених ситуаціях. Також вони домовились розширити умови співпраці, зафіксовані у меморандумі, підписаному у 2011 році.

Координатор з питань невідкладної допомоги MSF Анджело Русконі зазначив, що "Лікарі без кордонів" готові надати усю необхідну медичну допомогу у випадку, якщо на території України вестимуться військові дії.

"Наша організація має великий досвід надання допомоги у різних країнах світу та за різних обставин, тож ми маємо навички розгортання польових госпіталів у різних умовах. У випадку необхідності, ми готові оперативно розгорнути польові шпиталі в Україні", – зазначив він.

Мусій у свою чергу запевнив, що Україна цінує прагнення "Лікарів без кордонів" допомогти Україні, якщо виникне така необхідність, та пообіцяв надавати всебічну підтримку міжнародним медикам у їхньому прагненні рятувати людей.

До слова, після революції у Києві залишилися гори медикаментів, їх поступово передають в лікарні. Поки що умови зберігання великої кількості ліків залишають бажати кращого.