Про це повідомили місцеві ЗМІ з посиланням на голів ОДА.

Читайте також: Що робити, якщо підозрюєте у себе коронавірус: інструкція

В Запорізькій області за останню добу госпіталізували тьох людей з підозрою на коронавірус. Всього коронавірус підозрюють у 5 жителів області.

Крім того, у Хмельницькому двох пацієнтів інфекційної лікарні теж перевіряють на коронавірус.

Так, у 38-річної хмельничанки розвинулася пневмонія, а 26-річного жителя Хмельницького району госпіталізували з високою температурою. Чоловік нещодавно повернувся з Польщі.

У Житомирській області станом на 20 березня було зафіксовано два випадки коронавірусу, ще три підозри перевіряють, також у лікарню надійшли ще двоє хворих, яких перевірять на Covid 19.

У Сумській області під наглядом лікарів перебувають 5 осіб з підозрою на коронавірус, а у Рівному в інфекційну лікарню госпіталізували 37-річну жінку з підозрою на коронавірус.

Скільки підтверджених випадків захворювання на Covid-19 в Україні

Станом на 20 березня в Україні підтвердили 26 випадків захворювання на коронавірус, з них 3 – летальні.

Найбільша кількість хворих в Чернівецькій області – 15 хворих, в Житомирській області – 2, в Київській області – 2, в Дніпропетровській області – 2, в Донецькій області – 1, в Івано-Франківській області – 1 та в місті Київ – 3.


Скільки часу коронавірус активний на поверхнях/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.