Правоохоронці відреагували на анонімний дзвінок про те, що в сараї будинку для людей похилого віку є труп. Про це повідомляє NYT.

Читайте також: Коронавірус вже ніколи не зникне, – головний епідеміолог Швеції

По приїзду ця інформація підтвердилася, однак крім цього, правоохоронці виявили ще 17 померлих від коронавірусу — із 68 осіб, які померли в цьому закладі, включно з двома медсестрами.

Вони були просто приголомшені кількістю людей, яких виносили,
— повідомив начальник поліції в Андовере Ерік С. Даніельсон.

Інші будинки для людей похилого віку в нью-йоркському регіоні також опинилися під загрозою поширення коронавірусу, жертвою яких вже стали тисячі їх мешканців.


Ситуація з поширенням коронавірусу в США критична

Однак Andover Subacute, розрахований на 700 пацієнтів, є найбільшою ліцензованою установою штату, і ризик подальшого розповсюдження жахає членів сім'ї, які вже звернулися до місцевого конгресмена.

Проблема, з якою ми стикаємося у всіх цих будинках престарілих, полягає в тому, що коли вірус поширюється, це схоже на лісову пожежу. Дуже важко це зупинити,
– сказав уповноважений Джош Готхаймер.

Примітно, що ситуація зі стрімким поширенням коронавірусної інфекції саме в будинках для пристарілих критична у всьому світі. Адже літні люди є в групі ризику через складний перебіг COVID-19. Оскільки в таких закладах важко абсолютно обмежити контакти жителів, вірус поширюється швидко.

Коротко про ситуацію з поширенням COVID-19 в США

  • Станом на 16 квітня жертвами коронавірусу у США стали понад 30 тисяч людей.
  • Вперше в історії США на території усієї країни проголосили режим major disaster – найбільшого лиха або катастрофи.
  • Штат Нью-Йорк став одним з глобальних центрів пандемії COVID-19 у світі, адже саме там – більшість випадків зараження в США.
  • США на першому місці у світі за кількістю хворих на коронавірус, число інфікованих – близько 640 тисяч.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.