Директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев повідомив, що загалом на борту Grand Princess перебувають громадяни 54 країн світу, повідомляє УНІАН.

Зверніть увагу Обсервація чи самоізоляція: заходи, які зупинять поширення коронавірусу

Штат Каліфорнія вирішив перевірити усіх пасажирів лайнера на наявність ознак коронавірусу. Справа у тому, що перший летальний випадок від китайського вірусу у Каліфорнії стався у людини, яка відпочивала на Grand Princess у лютому.

Залежно від результатів тестів буде ухвалено рішення щодо карантинування частини пасажирів або всіх осіб, які перебувають на судні,
– додав Погорельцев.

Державний департамент США повідомляє про 49 українців на борту Grand Princess. Наразі Генеральне консульство України у Сан-Франциско з'ясовує цю інформацію.

Після оголошення про інфікування коронавірусом 21 людини, з вертольота були скинуті набори для дезінфекції та обладнання для необхідних тестів.

Дивіться відео, як передавали необхідні засоби:

Що відомо про епідемію коронавірусу на лайнері Diamond Princess?

Раніше епідемію коронавірусу виявили на лайнері Diamond Princess. Тоді коронавірус 2019-nCoV підтвердили у 4 громадян України. Усі вони є членами екіпажу судна Diamond Princess, який відправили на карантин біля берегів Японії. Згодом одна з українок одужала. Загалом на борту перебували 3700 осіб з 56 країн світу, серед яких 25 українців.

9 лютого встановили 70 випадків зараження на судні, згодом повідомили ще про понад 100 осіб, яких госпіталізували через хворобу на коронавірус, зокрема двох українців.

27 лютого лайнер покинули всі пасажири, а 2 березня – екіпаж корабля. Члени екіпажу повинні будуть пройти повторний двотижневий карантин в державній установі в префектурі Сайта.

Більше про коронавірус у світі – дивіться у відео:

що варто знати про коронавірус
Коронавірус у цифрах / інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.