Про те, що у Великій Британії захворюваність пішла на спад Борис Джонсон заявив 30 квітня під час урядового брифінгу стосовно COVID-19, повідомляє Інтерфакс-Україна.

До теми Коронавірус в Італії 30 квітня 2020 року: кількість хворих за добу зменшується

Джонсон розповів, що Велика Британія досягнула "спадної траєкторії" поширення захворюваності. Це означає, що рівень захворюваності в країні пішов на спад.

Ми пройшли пік цієї коронавірусної інфекції,
– заявив Джонсон.

Прем'єр-міністр додав, що наступного тижня він повідомить план, як Велика Британія зніматиме карантинні обмеження, які були введені через пандемію COVID-19

Телеканал Sky News повідомляє, що від учорашнього дня в урядові зведення про нові випадки зараження та летальність від коронавірусу включають не лише померлих пацієнтів у лікарнях, а й померлих в будинках для людей похилого віку та інших місцях.

Відтак, станом на 30 квітня в країні зареєстрували 6032 випадки зараження коронавірусом за добу, через що загальна кількість хворих перевищила поділку 171 тисяча.


Важливість карантину / інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.