Про це повідомили у СМДА.

“У результаті захворюваності щодня надходять близько 50 осіб, як правило, ці інфекції не важкі і за допомогою медиків швидко закінчуються через 3-5 днів, тому щодня виписуються близько 50 осіб. Подібні ситуації повторюються з року в рік, і тому є декілька причин. Одна з причин — до серпня місяця населення міста за рахунок приїжджих збільшується в два рази, а, значить, збільшується і кількість недужих. Спекотна погода призводить до того, що в дрібних водоймах і бухтах з недостатньою циркуляцією води розростається мікрофлора, в тому числі в бухті "Омега”, - розповів чиновник.

Пологий також зазначив, що основне джерело інфекційних захворювань - це продукти, куплені у місцях несанкціонованої торгівлі, особливо на пляжах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на севастопольському пляжі "Омега" отруїлися 386 туристів, серед них, — 80 дітей. Через таку велику кількість постраждалих міська інфекційна лікарня більше не може приймати пацієнтів. Згодом інформацію підтвердив глава Севастопольської держадміністрації Володимир Яцуба.

Однак у СЕС спростовують заяви про масове отруєння у Севастополі.