Дієтолог в Prevention розповіла, які продукти насичують організм вітамінами, мінералами і сприяють гарному травленню. Не витрачаючи великих коштів, ви можете із задоволенням ласувати цими продуктами, додавши їх в ранковий раціон.

1. Чорний шоколад

Про користь чорного шоколаду стверджує багато дієтологів, проте дійсно, шоколад з вмістом какао не менше 80% – хороше джерело енергії. Адже в ньому міститься велика кількость антиоксидантів і низький вміст цукру. Для того, щоб отримати максимальну користь від продукту, вам вистачить скуштувати всього 2-3 шматочки.

2. Імбир

Як зазначає дієтолог, ефірні олії, які містяться в імбирі, допомагають позбутися від апатичності і млявості. Імбир також насичений вітамінами та амінокислотами, що допомагає підвищити імунітет та покращити травлення.

3. Цитрусові

Всі ми знаємо, що в цитрусових міститься багато вітаміну С, проте не всі знають, що такий склад фруктів зміцнює нервову систему і заряджає організм енергією. У ранковий раціон варто додати апельсини, лимони і грепфрути.

4. Мигдаль

Горіх теж багатий антиоксидантами і фосфором, що сприяють хорошій розумовій діяльності та зміцнюють нервову систему. Крім того, він покращує сон і травлення.

5. Гарбузове насіння

Есперт розповіла, що в гарбузовому насінні міститься магній, залізо, кальцій, білок та інші вітаміни і мінерали, які в комплексі підвищують працездатність. Також, як і попередні продукти, насіння благотворно впливає на травлення і нервову систему.

6. Чорниця

Чорниця чудово сприяєю підвищенню мозкової активності, а також бореться із сонливістю, запамороченням і апатією.

7. Гранат

У фрукті міститься кальцій, магній і калій, які відіграють важливу роль у хорошому фізичному і моральному самопочутті. Гранат наповнює енергією, підвищує опірність до інфекцій, збуджує апетит.

Читайте також: 7 продуктів, які зарядять вас енергією на весь день